Zamieszkaj w swojej okolicy
Inwestycje
Fryderyk Chopin Apartamenty

INWESTYCJA W PLANIE :)

 

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany będzie przy ul. Chopina w Dębicy. Inwestycja obejmować będzie mieszkania o zróżnicowanym metrażu wraz z balkonami i tarasami.

Dębowe Tarasy

INWESTYCJA W PRZYGOTOWANIU :)

 

Obecnie pracujemy nad projektem. Mieszkania będą posiadały powierzchnię już od 30m2. To drugi Apartamentowiec przy ul. Poddęby w Dębicy.

Dębowe Apartamenty

INWESTYCJA W BUDOWIE :)

 

Dębowe Apartamenty przy ul. Poddęby to już czwarta oferta mieszkaniowa Ifesco Development i obecnie jeden z lepszych adresów w mieście. Dębowe Apartamenty wyróżniają się znakomitą lokalizacją. To świetna propozycja dla tych, którzy chcą mieszkać w spokojnej części miasta w niewielkiej odległości od Centrum. Niebanalny projekt architektoniczny realizowany będzie zgodnie z najnowszymi trendami według wysokich standardów. Ten Apartamentowiec został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach i stanowi idealny wybór dla całej rodziny.

Słoneczne Apartamenty

INWESTYCJA ZREALIZOWANA :)

 

Słoneczne Apartamenty przy ul. Krasińskiego to nowy, dobry adres w mieście. Miejsce idealne dla wszystkich, którzy cenią nowoczesną architekturę, ciszę i spokój w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Na inwestycję składać się będą dwa kameralne budynki - Budynek A i Budynek B - charakteryzujące się niską zabudową.

Królewskie Apartamenty

INWESTYCJA ZREALIZOWANA :)

 

Królewskie Apartamenty to stylowe, rodzinne osiedle zlokalizowane w willowej okolicy miasta przy ul. Budzisz w Dębicy. Królewskie Apartamenty świetnie komponują się z otoczeniem – forma architektoniczna współgra z istniejącą niską zabudową, która gwarantuje komfort życia.  

Raczyńskich Apartamenty

INWESTYCJA ZREALIZOWANA :)

 

Kompleks mieszkaniowy, który prezentujemy to zespół trzech dwukondygnacyjnych budynków o nowoczesnej bryle i oryginalnym wzornictwie na ogrodzonym, zamkniętym osiedlu, w którym mieszczą się 24 mieszkania oraz 4 domy w zabudowie szeregowej.