Zamieszkaj w swojej okolicy
Inwestycje
Fryderyk Residence

INWESTYCJA W PLANIE. PROJEKT W PRZYGOTOWANIU.

 

Nieruchomość szyta na miarę.

Fryderyk Residence - Śródmieście - zamieszkam tu!

W samym centrum Dębicy, gdzie przenikają się wygoda, komfort oraz miejski styl życia, powstanie miejsce, w którym stworzy się możliwość, aby żyć i mieszkać w zgodzie ze swoimi potrzebami i rytmem dnia. Ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany przy ul. Chopina obejmować będzie mieszkania, apartamenty oraz penthousy usytuowane na ostatniej kondygnacji.

 

E-mail: fryderyk.residence@ifesco.pl

Dębowe Tarasy

INWESTYCJA W BUDOWIE :)

 

Dębowe Tarasy przy ul. Poddęby w Dębicy to nasz drugi apartamentowiec na tej ulicy, a nasza piąta inwestycja. Do Państwa dyspozycji oddajemy kolejny dobry adres w mieście. Cenisz wygodę i przestrzeń? W takim razie ta oferta jest idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. Co Nas wyróżnia? Przede wszystkim LOKALIZACJA! przypadnie ona do gustu tym, którzy cenią sobie wysoki komfort dnia codziennego oraz udogodnienia dla mieszkańców tj. wózkownia, wspólne patio, strefa dla dzieci, winda, wideodomofon, monitoring, garaż podziemny, duże komórki lokatorskie, ale w głównej mierze to PRZESTRONNE TARASY doskonałe do relaksu i wypoczynku. Budynek w swojej formie prezentować się będzie elegancko i z charakterem. Atutem są duże przeszklenia, które sprawią, że pomieszczenia będą dobrze doświetlone. W naszej szerokiej ofercie mieszkań na pewno znajdziesz odpowiedni układ dla siebie. 

Dębowe Apartamenty

INWESTYCJA ZREALIZOWANA :)

 

Dębowe Apartamenty przy ul. Poddęby to już czwarta oferta mieszkaniowa Ifesco Development i obecnie jeden z lepszych adresów w mieście. Dębowe Apartamenty wyróżniają się znakomitą lokalizacją. To świetna propozycja dla tych, którzy chcą mieszkać w spokojnej części miasta w niewielkiej odległości od Centrum. Niebanalny projekt architektoniczny realizowany będzie zgodnie z najnowszymi trendami według wysokich standardów. Ten Apartamentowiec został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach i stanowi idealny wybór dla całej rodziny.

Słoneczne Apartamenty

INWESTYCJA ZREALIZOWANA :)

 

Słoneczne Apartamenty przy ul. Krasińskiego to nowy, dobry adres w mieście. Miejsce idealne dla wszystkich, którzy cenią nowoczesną architekturę, ciszę i spokój w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Na inwestycję składać się będą dwa kameralne budynki - Budynek A i Budynek B - charakteryzujące się niską zabudową.

Królewskie Apartamenty

INWESTYCJA ZREALIZOWANA :)

 

Królewskie Apartamenty to stylowe, rodzinne osiedle zlokalizowane w willowej okolicy miasta przy ul. Budzisz w Dębicy. Królewskie Apartamenty świetnie komponują się z otoczeniem – forma architektoniczna współgra z istniejącą niską zabudową, która gwarantuje komfort życia.  

Raczyńskich Apartamenty

INWESTYCJA ZREALIZOWANA :)

Kompleks mieszkaniowy, który prezentujemy to zespół trzech dwukondygnacyjnych budynków o nowoczesnej bryle i oryginalnym wzornictwie na ogrodzonym, zamkniętym osiedlu, w którym mieszczą się 24 mieszkania oraz 4 domy w zabudowie szeregowej.